Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Семінар «Наукові дослідження у ВНЗ: перспективи та можливості»

Семінар «Наукові дослідження у ВНЗ: перспективи та можливості»

2 грудня на Факультеті інформаційних технологій та управління відбувся семінар «Наукові дослідження у ВНЗ: перспективи та можливості». Цей захід приурочений до щорічної Грінченківської декади.

Відкрила семінар відповідальна за наукову роботу ФІТУ доцент кафедри управління Акіліна Олена Володимирівна, яка у вступному слові нагадала присутнім, що сенс свого життя Борис Грінченко вклав в велику ідею віри в незборимий дух української нації, головним у розвитку якої він вбачав просвітництво. В умовах сьогодення, розуміючи значущість науки у забезпеченні економічного, соціального і культурного прогресу, ми наголошуємо на важливості підготовки фахівців нової генерації, що мають розвинені дослідницькі вміння і здатні навчатись, самовдосконалюватися протягом всього життя до чого закликав й Борис Грінченко. В навчальному процесі Б. Грінченко виступав за розвиток ініціативи з боку учнів та їх зближення з викладачами. Це були передові демократичні вимоги того часу, це залишається актуальним й сьогодні. Завданням цього семінару є зближення наукових шкіл, що представлені кафедрами ФІТУ, та студентських наукових пошуків.

З особливостями наукових досліджень у ВНЗ присутніх ознайомила професор кафедри управління Орлова Наталія Сергіївна. Старший викладач кафедри управління Соболева-Терещенко Олена Анатоліївна презентувала діяльність наукового гуртка «Школа управлінця». З доповіддю про проектну діяльність студента у формуванні компетентного фахівця з фінансів виступила доцент кафедри фінансів та економіки Сосновська Ольга Олександрівна.

Надзвичайно цікавим був виступ завідувача кафедри ІТМД Литвин Оксани Степанівни та професора кафедри Прошкіна Володимира Вадимовича про дослідницький інтерес як запоруку формування майбутнього науковця.

Голова Наукового товариства САДМВ ФІТУ Горбатовський Дмитро ознайомив присутніх з напрями діяльності Наукового товариства ФІТУ у 2016-2017 навчальному році.

Наш факультет дуже вдячний співробітникам НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Коргуник Юлії Василівні та НДЛ культури лідерства Бреус Юлії Володимирівні за їх згоду прийняти участь в нашому семінарі та цікаві доповіді, які нікого не залишили байдужими.