Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Майстер класи для старшокласників та студентів коледжу

Майстер класи для старшокласників та студентів коледжу

В рамках дня відкритих дверей Факультету інформаційних технологій та управління  Київського університету імені Бориса Грінченка 12 листопада 2016  кафедра управління підготовила та провела тренінги та майстер-класи для старшокласників та студентів коледжу.

З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з професією менеджера відбулася презентація кафедри управління та її спеціальностей: менеджменту та публічного управління та адміністрування.

Під час заходу старшокласники та студенти коледжу змогли долучитися до обговорення професійного портрету менеджера та розв’язання управлінських завдань. Майбутні абітурієнти могли пройти тестування з виявлення в них навичок керівника, взяти участь у ділових іграх та майстер класах.

Найактивніші учасники тренінгів та майстер класів отримали пам’ятні призи та подарунки від кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління  та інформаційні буклети Київського університету імені Бориса Грінченка.