Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Новорічні прикраси приміщень ФІТУ

Новорічні прикраси приміщень ФІТУ

Напередодні Нового року у всіх людей кардинальним чином змінюється настрій. Людина чекає свята, чудес і сюрпризів. Як відомо, Новий рік прийнято відзначати не тільки вдома чи в колі друзів, але й  в університеті та на роботі. Для підняття новорічного настрою колектив Факультету інформаційних технологій та управління разом зі студентами прикрасили 5-й поверх до Новорічних свят.  Жоден куточок не омайнула частинка свята: прикрашені вікна, стіни, двері кафедр.

Колектив факультету інформаційних технологій та управління вітає усіх з наступаючими святами. Зиче всім здійснення мрій, результативності дій,  міцного здоров’я, успіхів в навчанні, роботі, науці, в житті! Миру, злагоди та благополуччя Вам всім!

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Новорічні прикраси приміщень ФІТУ