Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події "Таємний Санта"

"Таємний Санта"

20 грудня на факультеті інформаційних технологій та управління відбулося справжнє казкове дійство. Кожен учасник свята занурився у теплу сімейну передноворічну атмосферу. Багато конкурсів та розваг зробили це свято по справжньому атмосферним та веселим. Звісно, не обійшлося без зеленої красуні, яка стала справжньою зіркою свята, прикрашена безліччю іграшок та ліхтариками, вона, немов яскравий вогник, освічувала студмістечко факультету та зробила все навкруги ще більш казковим.

Гості свята мали змогу поласувати мандаринками та різноманітними солодощами.
Кожен насолоджувався тим, що наближче для його душі - для одних це були невеличкі імпровізації театральних вистав, якими бездоганно керували наші ведучі, а для інших - новорічна музика та друзі.
Напевне, найочікуванішим моментом для кожного, хто долучився до святкування, було вручення  подарунків від  "Таємного Санти".

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події "Таємний Санта"