Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Майбутні математики та інформатики представлять наш Університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді

Протягом січня на кафедрі інформаційних технологій і математичних дисциплін відбувся відбір студентів, які будуть захищати честь нашого Університету на Всеукраїнській студентській олімпіаді з начальних дисциплін «Інформатика» та «Математика»:

1. Турукало Андрій, студент 5 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», спеціалізація «Соціальна інформатика»;
  2. Карпов Ігор, студент 4 курсу напряму підготовки «Інформатика»;
  3. Орлова Марія, студентка 3 курсу напряму підготовки «Математика»;
  4. Бартош Олена, студентка 4 курсу напряму підготовки «Математика».

Підготовка студентів до участі в ІІ етапі олімпіади за традицію здійснюється в межах роботи студентських наукових гуртків: «Комп’ютерні системи» (керівник – доц. Абрамов В.О.) і «Математичні студії» (керівник – доц. Радченко С.П.)

Побажаємо студентам та їх науковим керівникам плідної роботи задля досягнення вершини інформатико-математичного Олімпу!