Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Національний музей Тараса Шевченка

До дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка та в рамках проведення «Шевченківського Березня-2017» у Київському університеті імені Бориса Грінченка, студенти 1 курсу групи ФіКб-1-16-4.0д Факультету інформаційних технологій та управління спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 09 березня 2017 року відвідали Національний музей Тараса Шевченка.

Екскурсія вразила цікавим й захоплюючим представленням відомої й, здавалося б, вивченої постаті в особливому людському образі. Найбільшу зацікавленість викликали оригінальні експонати – матеріали про життя та творчість Тараса Шевченка, який із однаковою мірою духовної сили виявив себе і в поетичній, і в художній творчості. Майстер-академік гравюри, дивовижний портретист простих і пересічних людей, український пейзажист тонких й тендітних акварелей – такий Шевченко вражає й надихає своєю філігранністю. Експозиція також дає змогу прослідкувати шлях народження й створення заповітної книги нашої країни – «Кобзаря» та її прижиттєві видання. Особливе враження справили також прижиттєві видання поем «Гамалія» та «Тризна» та факсимільні видання альбому малюнків Т. Шевченка 1845 року, рукописної збірки «Три літа», Малої книжки, оригінали яких зберігаються у відділі рукописів Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України.

По завершенні грінченківці залишили слова вдячності й захоплення у книзі відгуків Національного музею Тараса Шевченка.