Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик» на Факультеті інформаційних технологій та управління

15 березня 2017 року на Факультеті інформаційних технологій та управління науковим гуртком «Фінансовий аналітик» було організовано круглий стіл «Фінансова система України: інновації та перспективи розвитку».

Відкрила семінар керівник наукового гуртка к.е.н., доцент кафедри фінансів та економіки Васечко Людмила Іванівна. В обговоренні актуальних питань розвитку фінансової системи України сучасності прийняли участь студенти третього та п’ятого курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит»: Зателепа Ганна, Тарас Володимир, Дзісяк Юлія, Пліскін Іван, Музальова Юлія та інші. Зокрема, було висвітлено такі питання як актуальні проблеми модернізації фінансової системи України, тенденції інноваційного розвитку банківської системи, фінансові інновації у забезпеченні розвитку фінансового ринку в умовах глобалізації.

В цілому круглий стіл пройшов у жвавій дискусії та в дружній атмосфері.