Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Представники факультету в освітніх закладах Богуслава

Представники факультету в освітніх закладах Богуслава

В рамках профорієнтаційної роботи 17 березня 2017 року представники Факультету інформаційних технологій та управління відвідали освітні заклади міста Богуслав Київської області.

Проведено зустрічі з учнями 10-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1-3 та випускниками Богуславського педагогічного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького. Під час зустрічей заступник декана факультету Бодненко Д.М., завідувач кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Литвин О.С., доцент кафедри Семеняка С.О. та старший викладач кафедри фінансів та економіки Казак О.О. зосередили увагу на потребах сучасного ринку праці, вимогах та особливостях вступної кампанії 2017 року і перспективах здобування фаху в Київському університеті імені Бориса Грінченка на спеціальностях факультету (менеджмент, комп’ютерні науки, математика, фінанси, банківська справа і страхування). Жвавий інтерес у слухачів викликала інформація про нову освітню стратегію, яка запроваджується в Університеті з нового навчального року і обіцяє переваги для наших випускників у майбутньому працевлаштуванні. Учні також цікавилися умовами навчання, побуту студентів ФІТУ та організацією їх дозвілля.

Всі присутні були запрошені на індивідуальні дні відкритих дверей факультету.

Сподіваємося на зустріч з майбутніми абітурієнтами в липні!