Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День відкритих дверей на Факультеті інформаційних технологій та управління

День відкритих дверей на Факультеті інформаційних технологій та управління

В рамках профорієнтаційної роботи та виконання договору про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Спеціалізованою школою № 3 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій 06 квітня 2017 року на День відкритих дверей до Факультету інформаційних технологій та управління завітали більше 40 учнів 10-х класів.
         Розпочався захід з ознайомчої екскурсії по факультету та університету в цілому. Гості були глибоко вражені Лабораторією вбудованих систем, бібліотекою, А-студією, басейном, тренажерною залою та ін. Під час зустрічі в розмові зі школярами було висвітлені особливості організації та провадження освітнього процесу в Університеті, перспективи й переваги здобуття вищої освіти в Київському університеті імені Бориса Грінченка, зокрема інформація про нову освітню стратегію, актуальність й конкурентоспроможність випускників спеціальностей факультету (менеджмент, комп’ютерні науки, математика, фінанси, банківська справа і страхування). Жвавий інтерес викликав тренінг-презентація старшого викладача кафедри управління Соболєвої-Терещенко О.А., яка продемонструвала переваги здобуття фаху за бакалаврською програмою "Менеджмент". Особливе захоплення учнів відчувалося під час бесіди із професором кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Литвин О.С., яка розповіла про отримання випускниками актуальних фундаментальних знань та розумінь в інформатиці і математиці, таких як прикладна математика, математичне моделювання, теорія систем і системний аналіз, методологія і методи наукових досліджень, бізнес-математика, робототехніка, 3D моделювання, прикладне програмування, сучасні ІКТ в освіті. Старший викладач кафедри фінансів та економіки Казак О.О. викликала глибокий інтерес учнів з питань підготовки висококваліфікованих фінансистів, які володіють сучасними методами управління фінансовими ресурсами та мають навики у прийнятті важливих тактичних і стратегічних рішень в області фінансів, банківської справи та страхування.
          На завершення зустрічі майбутнім абітурієнтам було презентовано сайт Київського університету імені Бориса Грінченка та Факультету зокрема, де абітурієнти зможуть ефективно знайти всю необхідну інформацію, роздані інформаційні матеріали щодо навчання в Університеті та Факультеті, а також надані відповіді на індивідуальні запитання.