Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Ярмарка вакансій - 2017

Ярмарка вакансій - 2017

Відбудулася зустріч потенційних роботодавців зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка під назвою «Ярмарок вакансій».
25 квітня 2017 року відвідали цей захід студенти спеціальностей "Математика" та "Інформатика", а 26 квітня 2017 року - студенти спеціальностей "Менеджмент" та "Фінанси і кредит".
        На Ярмарку вакансій студенти Факультету інформаційних технологій та управління отримали можливість поспілкуватися із роботодавцями.
      Ярмарка вакансій для студентів - сприяння безпосередньому максимально ефективному обміну інформацією між студентами і роботодавцями, надання можливості студентам якомога більше дізнатись про діяльність підприємств, отримати інформацію про відкриті вакансії, програми щодо працевлаштування і проходження практики, тобто – забезпечення впевненого майбутнього.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Ярмарка вакансій - 2017