Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Фінанси і кредит»

4-7 квітня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця (м. Харків) відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит». За результатами, студентка ІV курсу Факультету інформаційних технологій та управління Кузбіт Євгенія посіла IV-те місце, науковий керівник: Сосновська Ольга Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів та економіки.

Колектив кафедри фінансів та економіки щиро вітає переможця та бажає подальших наукових звершень!!!

Kuzbit Yevheniia 1Kuzbit Yevheniia 2