Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Учні школи № 300 м. Києва завітали в гості до Факультету інформаційних технологій та управління

В рамках профорієнтаційної роботи та виконання договору про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та школою № 300 м. Києва 16 травня 2017 року до Факультету інформаційних технологій та управління завітало більше 30 учнів 9-11-х класів.

У рамках заходу було презентовано освітні програми факультету за напрямками: комп’ютерні науки, математика, менеджмент і адміністрування, управління навчальними закладами, державне управління, фінанси, банківська справа і страхування.

Під час зустрічі з професором кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Литвин О.С., учні дізналися про перспективи робототехніки та інтернету речей та були здивовані перспективами працевлаштування випускників напрямку «Математика».

Родзинкою заходу стала презентація «Історії Вікторії» - дівчинки, яка опинилась перед вибором вступу  «Чому Київський університет імені Бориса Грінченка?» та проведення ділової гри з менеджменту та управління старшим викладачем кафедри управління Соболєвої-Терещенко О. А.

Несподіваною для учнів була зустріч та живе спілкування з ректором університету Огнев′юком В.О. про сьогодення Університету Грінченка.

На завершення старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Скоробрещук Г.М. провела ознайомчу екскурсію по корпусу університету, під час якої гості завітали до Лабораторії вбудованих систем, бібліотеки, А-студії та ознайомились з традиціями та перевагами навчання в університеті.