Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Тур вихідного дня колективу Факультету інформаційних технологій та управління

Тур вихідного дня колективу Факультету інформаційних технологій та управління

20-21 травня 2017 року в рамках туру вихідного дня,за підтримки первинної профспілкової організації університету ім. Бориса Грінченка, колектив Факультету інформаційних технологій та управління здійснив корпоративну поїздку до м. Одеса. Оглядова екскурсія по місту, екскурсія «Літературна Одеса», екскурсія «Кримінальна Одеса» та екскурсія до одеських катакомб призвели незабутні враження!

Факультативне відвідування Оперного театру, прогулянки вечірньою Одесою, насолода місцевим колоритом та неймовірним морським повітрям ще довго будуть у спогадах. І, навіть, несподіваний град з дощем сприймалися нами як елемент своєрідного одеського гумору..!