Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День Факультету

День Факультету

26 травня 2017 р. Факультет інформаційних технологій та управління провів урочистості  з нагоди головного нашого свята – День Факультету.

На святі всім дякували за роботу і навчання, відзначили і нагородили грамотами та подяками тих співробітників і студентів, які доклали найбільше зусиль до організації всіх напрямів життя і діяльності нашого Факультету упродовж 2016-2017 н.р. Також відзначили викладачів, котрі активно долучилися до роботи над розробкою нових освітніх програм. Родзинкою відзнак стали започатковані Радою студентського самоврядування ФІТУ Дипломи «Лідер року». Вони мали кілька номінацій: за активну організаторську діяльність з розвитку і впровадження освітніх інновацій, підтримку студентського руху та кращий викладач Факультету інформаційних технологій та управління. Дипломом за активну організаторську діяльність з розвитку і впровадження освітніх інновацій, підтримку студентського руху відзначили викладачів та студентів було відзначено декана Факультету Михацьку А.В., а в номінації кращий викладач Факультету інформаційних технологій та управління – Жукову Ю.М.

Мистецькі номери від студентів, які гармонійно були поєднані з хвилями вручення відзнак, додали Дню Факультету урочистості та святковості. Окремо велике спасибі тим, хто взяв участь у підготовці та проведенні святкового концерту.

Ще раз дякуємо всім за плідну працю у 2016-2017 н.р.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День Факультету