Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Звітна конференція студентського самоврядування Факультету інформаційних технологій та управління

31.05.2017р. в 504 аудиторії відбулася Звітна конференція студентського самоврядування Факультету інформаційних технологій та управління. Делегати факультету мали змогу ознайомитися з напрямками діяльності та результатами роботи комісій студентського самоврядування ФІТУ. Голова Ради студентського самоврядування – Вікторія Кучеровська виступила зі звітною доповіддю за ‎2016-2017 навчальний рік, у якій представила результати роботи кожної комісії та окреслила напрямки діяльності студентського самоврядування на наступний рік. Основним у звіті стали заходи та події, які відбувалися протягом року за сприяння та організації Студентського самоврядування ФІТУ.

Захід відвідав представник SmarcySchool і розповів про можливості додатку Smarcy, який вперше планують запровадити в університеті.

Присутніми на конференції були й проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи – Бєлофастова Таїсія Юріївна, декан факультету – Михацька Алла Валер’янівна, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи – Обушний Сергій Миколайович, завідувачі кафедр, а також представник Студентського парламенту - Жильцов Максим.

Загальним голосуванням студентів був затверджений звіт конференції. Важливо зазначити, що одразу після ознайомлення зі звітом з'явилися нові бажаючі працювати в РСС наступного року.

Сподіваємося, у наступному році Рада студентського самоврядування продовжить кращі традиції та збагатиться новими ідеями.