Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Благодійний фестиваль «Віночок миру і добра»

Благодійний фестиваль «Віночок миру і добра»

26 травня 2017 р. в рамках святкування Дня Києва у Печерському ландшафтному парку «Співоче поле» відбувся Всеукраїнський благодійний фестиваль «Віночок миру і добра», до проведення якого активно долучилися студенти та співробітники Факультету інформаційних технологій та управління.

Захід спрямований на укріплення миру між народами, популяризацію національної та історико-культурної спадщини, давніх українських традицій, відродження духовності, народних звичаїв і обрядів, формування в суспільстві культури здорового відпочинку.

У рамках Фестивалю відбувся перший Всеукраїнський конкурс віночків, гала-концерт та встановлення Рекорду України «Найдовший вінок, сплетений з маленьких віночків», довжина якого склала 53,7 м. Символічно він об’єднав українців, які живуть у різних куточках нашої країни. Великий вінок-рекордсмен був сплетений із окремих віночків, які учасники Рекорду виготовили заздалегідь зі штучних квітів, фруктів, гілочок та стрічок.