Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Виробнича (фахова) практика студентів V курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

З 01.05.2017 р. по 10.06.2017 р. студенти V курсу другого (магістерського) освітнього рівня денної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» освітньої програми «Соціальна інформатика» групи СІНм-1-16-2.0д Факультету інформаційних технологій та управління проходили виробничу (фахову) практику. Своїми враженнями вони поділилися у презентації та відеороликах​.

Перезентація