Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Відбувся випуск бакалаврів ФІТУ - 2017

Відбувся випуск бакалаврів ФІТУ - 2017

30 червня 2017 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбувся випуск фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за напрями підготовки «Фінанси і кредит», «Менеджмент», «Інформатика» та «Математика».
       На початку урочистого зібрання проректор з наукової роботи Університету - доктор філологічних наук, доцент Віннікова Наталія Миколаївна від імені керівництва вищого навчального закладу та себе особисто привітла випускників із початком нового етапу у їхньому житті та побажала міцного здоров’я, бути корисними суспільству та примножувати знання набутим досвідом.
     Зі святом випускників також привітала Декан факультету кандидат педагогічних наук, Михацька Алла Валер’янівна, яка побажала в подальшому мужньо підкорювати нові вершини у їх професійному житті.
 Зауважимо, що в цей день дипломи отримали 62 випускники, 5 з яких – з відзнакою.