Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Першокурсників ФІТУ привітали з початком навчання в університеті

Першокурсників ФІТУ привітали з початком навчання в університеті

31 серпня 2017 року в актовому залі Університету Грінченка відбулися урочисті збори, присвячені посвяті у першокурсники та врученню їм символічного студентського квитку - головного документа студентів. Церемонія проходила в два етапи: о 13 годині відбулися організаційні збори на факультеті з першокурсниками, їх знайомство з адміністрацією факультету, завідувачами кафедр та кураторами, а о 15 годині – урочиста церемонія посвяти. На заходи зібралися першокурсники та їх батьки, керівники університету, декани факультетів, керівники підрозділів, викладачі та почесні гості.

Новим студентам ФІТУ належить проводити час не тільки за партами в аудиторіях, а й отримувати професійні компетенції в Центрах компетенцій, на практиках в найбільших компаніях, організаціях та держструктурах міста.