Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Відбулася церемонія нагородження до Дня працівника освіти

Відбулася церемонія нагородження до Дня працівника освіти

Відбулася церемонія нагородження до Дня працівника освіти. Від Факультету інформаційних та управління було нагороджено 3 особи:

Молчанов Ігор Миколайович –  професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, доктор фізико-математичних наук, за сумлінну роботу і професійний вклад в розвиток Університету.

Панченко Алла Гнатівна – доцент кафедри управління, кандидат наук з державного управління, за професіоналізм та результативну  профорієнтаційну роботу.

Абрамов Вадим Олексійович – доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, кандидат технічних наук за розбудову факультету, активну участь в обладнані лабораторій, високий професіоналізм та сумлінну працю.