Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Корпоративна поїздка Факультету інформаційних технологій та управління

Корпоративна поїздка Факультету інформаційних технологій та управління

За підтримки первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка, колектив Факультету інформаційних технологій та управління 28 жовтня 2017 року в рамках одноденного туру «Скарби північної столиці» здійснив корпоративну поїздку до м.Чернігова. Екскурсія в Собор Різдва Богородиці в Козельці, екскурсія по Чернігову з відвідуванням історичних пам’яток міста, прогулянка осіннім парком, відвідування Антонієвих печер, огляд Георгієвської церкви у Седнєві – програма туру була справді насиченою, залишила гарні враження та надихнула на подальший корпоративний відпочинок!