Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Шоу-презентація студентів I курсу «Oсь ми які!»

Шоу-презентація студентів I курсу «Oсь ми які!»

Кожен з нас, ще з дитинства, мріє потрапити наТВ. І така нагода трапилася на нашому Факультеті 02 листопада 2017 року. Саме цього дня всі, хто зібрався у святковій актовій залі, відчули атмосферу, яку створюють популярні українські шоу-програми в рамках шоу-презентації студентів І курсу «Ось ми які!».

Ведучі цього цікавого дійства Марк Ямбулатов та Ірина Саханда за допомогою першокурсників презентували глядачам своє бачення шоу «95 квартал», «Fx-фактор» та «Зараховані та щасливі».

Першокурсники вражали цікавими хореографічними постановками, оригінальними театральними міні-сценками, вокальними номерами, гумористичними замальовками, відеороликами, слайд-шоу тощо.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу у підготовці виступів першокурсників Цирканюк Діані, Вакуленко Анастасії, Субботіну Олексію, Козленко Олександрі, Маланчук Катерині, Абрамову Максиму, Білоченко Олександру, Кравчук Катерині, Аскеровій Вероніці та всім тьюторам, які активно долучилися до репетицій та постановок номерів. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо нашим першокурсникам яскравого студентського життя! Ви – неповторні! Продовжуйте нас вражати своїми талантами та оригінальними ідеями.