Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Вітаємо переможців у Квесті до Дня української мови та писемності «Мовний марафон»

Вітаємо команду у складі капітана Астаф'євої Марії Миколаївної, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри інформаційних технологійdla vsih і математичних дисциплін та студентів Ващука Олега, Куцім Олени, Сімон Ольги від Факультету інформаційних технологій та управління за перемогу 09.11.2017р. у Квесті до Дня української  мови та писемності «Мовний марафон».

Ми пишаємось вами і бажаємо подальших успіхів!

20171109 150442