Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Участь в роботі Всеукраїнського форуму "Молодь та децентралізація влади в Україні"

Відповідальна за наукову роботу ФІТУ Акіліна Олена Володимирівна 14 листопада 2017 року прийняла участь в роботі  Всеукраїнського форуму "Молодь та децентралізація влади в Україні", організованого Міністерством молодітаспорту України. В панельній дискусії, яка стосувалася проблематики  участі молоді в децентралізації влади та молодіжної політики, приймали участь заступник Міністра молоді та спорту України О. Ярема, представники з об’єднаних територіальних громад, молодіжних центрів, громадських організацій, навчальних закладів. Акіліна О.В. презентувала розробки кафедри, що стосуються дослідження проблематики молодіжної зайнятості, як складової частини кафедральної наукової теми «Удосконалення механізмів управління в економічній та соціальній сферах міста Києва» (реєстраційний номер 0116U003994). Всі учасники форуму, зокрема Акіліна О. В., 15 листопада 2017 року  стали учасниками парламентських слухань на тему «Формування та реалізації державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації».