Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Життя – це не проста річ

Життя – це не проста річ

Життя – це не проста річ. І кожного дня, коли ми прокидаємося зранку, то всеціло розуміємо це.

Хоч ми вважаємо себе вже дорослими, адже навчання в університеті набагато відповідальніше і серйозніше, ніж у школі, оскільки це підготовка до нашої майбутньої професії. Але в першу чергу ми є дітьми, ще беззахисними та вразливими, що ще тільки-тільки намагаються «встати на ноги». Та як би там не було, в нас є ті духовні наставники, які допомогли, допомагають й надалі будуть допомагати йти по тернистому шляху нашого буття, долаючи разом із нами будь-які перепони. Батьки. Це прекрасно…

Було б прекрасно…, аби у кожного була можливість отримувати ту турботу від люблячих батьків на яку заслуговує кожна дитина.

Уявіть-но собі, що дітки до 16 років потрапляють у дитячі будинки, і уявіть як важко тим вихователям, що працюють там із ними, приділити увагу кожному вихованцю. Іноді і в років 30 ми залежимо від своїх батьків, а тут, починаючи із 18 років (!) вони мають жити самостійно: готувати, прати, прибирати, платити за проживання і, якщо є така можливість, платити за навчання. Чи легко адаптуватися до дорослого життя таким чином? Я гадаю, що ні.

Так само гадає і більшість наших небайдужих студентів, вирішивши хоч трохи принести радості у дні цих знедолених малюків.

16.12.2017 члени студентського самоврядування та всі бажаючі студенти відвідали дитячий будинок у Требухові, Броварський район, побавивши крихіток цікавими іграми та створивши із ними святкову композицію «Новорічна ялинка», яку ви можете переглянути саме зараз.Zhyttia  tse ne prosta rich2

Zhyttia  tse ne prosta rich1

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Життя – це не проста річ