Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Участь студентства у ІІ щорічному Всеукраїнському конкурсі есе на антикорупційну тематику "Студенство ПРОТИ корупції - 2017"

Студенти ФІТУ прийняли участь у ІІ щорічному Всеукраїнському конкурсі есе на антикорупційну тематику "Студенство ПРОТИ корупції - 2017", що проводився з 21 листопада по 13 грудня 2017р. ГО "Студентський контроль діє", в рамках якого написали роботи "Студенство ЗА чи ПРОТИ хабарів?" та були нагороджені за це дипломами та грамотою. Вітаємо наших переможців: Кравчук Катерина (ІІ курс, спеціальність "Математика") - нагороджена грамотою за ІІІ місце, Цирканюк Діана (ІІ курс, спеціальність "Математика") та Мірошниченко Ангеліна (І курс, спеціальність "Математика") нагороджені дипломами за участь, а їхні роботи увійшли до рейтингу ТОП-20.