Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Збори трудового колективу ФІТУ

Збори трудового колективу ФІТУ

29 січня 2018 року відбулися Збори Трудового колективу Факультету інформаційних технологій та управління. В залі зібралися представники всіх кафедр факультету, а також співробітники деканату та студенти.
Головними питаннями Конференції стали обговорення Стратегії (програми) розвитку на наступні п'ять років, коригування місії та цінностей, а також довибори представників Факультету до Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка.
В обговорення головних питань взяли активну участь співробітники та студенти Факультету:
   Михацька Алла Валер’янівна, декан Факультету інформаційних технологій та управління ознайомила колектив з історією створення Стратегії, наголосила на її ключовому значенні для розвитку Університету.
   Акіліна Олена Володимирівна, Голова зборів трудового колективу, відповідальна за наукову роботу Факультету, висказала позитивну оцінку дослідницької складової зазначеної Стратегії.
   Прошкін Володимир Вадимович, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, доктор педагогічних наук, доцент, звернув увагу на необхідності активізації наукових досліджень на Факультеті, написання заявок, реалізації наукових грантових проектів.
   Кучаковська Галина Андріївна, старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, подякувала керівництву Університету за врахування у розділі, який стосується розвитку персоналу, механізмів підтримки молодих науковців.
   Рамський Андрій Юрійович, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, доцент, відмітив необхідність вирішення проблеми мотивації персоналу та позитивно оцінив ідею розроблення системи моніторингу задоволеності персоналу.
   Мельник Ірина Юріївна, заступник декана Факультету з науково-методичної та навчальної роботи, підкреслила, що колектив Факультету вже зробив перші кроки на шляху виконання поставлених Стратегією завдань, наголосила на необхідності активного залучення студентів до професійних спільнот та закликала підтримати Стратегію.
   Кучеровська Вікторія Олександрівна, студентка IV курсу Факультету інформаційних технологій та управління, яка наголосила на важливості практикоорієнтованого навчання.
Також на Зборах Трудового колективу Факультету інформаційних технологій та управління, одноголосно, було дообраноодного виборного представника Бурячка Володимира Леонідовича, доктора технічних наук, професора, провідного наукового співробітника кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін до складу Вченої ради Університету.
Декан Факультету А.В. Михацька продовжила Конференцію і вручила грамоти та нагороди кращим співробітникам Факультету в рейтингу Університету Грінченка «Лідер року - 2017», а саме к.п.н, доценту В.П. Вембер, к.п.н. О.М. Глушак, старшому викладачу кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін М.А. Гладун.
Разом з Головою Ради студентського самоврядування ФІТУ Діаною Цирканюк були нагороджені дипломами співробітники Факультету за найвищий показник у номінації «Викладач очима студентів» на Факультеті інформаційних технологій та управління в рейтингу Університету Грінченка «Лідер року - 2017», ними стали – Удовиченко Володимир Петрович (заочної форми навчання) і Казак Оксана Олексіївна (денної форми навчання).

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Збори трудового колективу ФІТУ