Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Відбувся майстер-клас «Комунікація в навчанні: невидимі інструменти»

Відбувся майстер-клас «Комунікація в навчанні: невидимі інструменти»

Що може бути краще, ніж кінець робочого тижня проведений цікаво і з користю? У рамках проекту «Зустріч з лідером» 9 лютого 2018р. відбувся майстер-клас «Комунікація в навчанні: невидимі інструменти» за участю Олександра Сударкіна, кандидата економічних наук, бізнес-тренера та партнера Pucelik Consulting Group.Радіємо, що наша аудиторія постійно розширюється та проект набирає популярності. Цього разу до нас приєдналися колеги з інших ВУЗів не лише м. Києва, але вже постійні наші учасники та друзі з інших міст (Дніпро, Чернігів). Протягом двох годин на майстер-класі ми говорили про те, як важливо у навчальному процесі відповісти на запитання «для чого мені це знати і вміти?». Разом з тренером ми визначили, коли і як варто застосовувати позитивну та негативну комунікацію, спробували відпрацювати певні навички у цьому процесі. Зустріч була наповнена цікавим практичним матеріалом та позитивними емоціями.

Готуємо наступні події та чекаємо на Вас! Приєднуйтесь! Весна має бути цікавою!