Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Відпочинок у оздоровчому закладі "Злата вежа"

Відпочинок у оздоровчому закладі "Злата вежа"

За підтримки первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка,наші чарівні колеги з кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Співак Світлана Михайлівна та Бучинська Дар'я Леонідівна відпочили у оздоровчому закладі «Злата вежа», що знаходиться у селі Поляна, Свалявського району, Закарпатської області. Чудове повітря, прийом мінеральної води, скипидарові та бішофітові ванни, комірцеві масажі, смачне дієтичне харчування, фізпроцедури, басейн, відвідування екскурсій дали позитивний заряд бадьорості та здоров'я на весь рік!