Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події V модуль Програми освітнього лідерства Академії Лідерства для керівників ЗЗСО

V модуль Програми освітнього лідерства Академії Лідерства для керівників ЗЗСО

Сьогоднішні реалії життя вимагають від освітян швидкої адаптації до змін у сучасній освіті. Тому 28 лютого2018 р. в ННЦ культури лідерства був проведений V модуль Програми освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти, який був присвячений управлінню змінами в сучасній освіті. Тренером виступила Лебідь Неля, психолог, тренер соціально-психологічного тренінгу, кандидат психологічних наук.

Учасники тренінгу мали можливість дізнатися про особливості управління змінами, зрозуміти особисті причини опору змінам та способи їх подолання.

Дякуємо учасникам за готовність вчитися, мотивацію покращити сучасну освіту, розуміння, що світ змінюється і варто змінюватися разом з ним!#nnc_cl#KUBG#leadership #professionaldevelopment