Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Євроатлантична інтеграція України як напрямок сучасної державної політики

Євроатлантична інтеграція України як напрямок сучасної державної політики

Одним із головних факторів забезпечення власного суверенітету та територіальної цілісності Україна вважає участь у колективній системі безпеки, практичним втіленням чого є курс на членство у Північноатлантичному альянсі та участь у Спільній політиці безпеки та оборони (СПБО) Європейського Союзу. [1, cтор. 225]

Кафедрою управління проведено 13 березня 2018 року семінар “Євроатлантична інтеграція України як напрямок сучасної державної політики” в межах виконання плану інформаційних заходів з питань євроатлантичної інтеграції України. Зі студентами обговорювалися питання перспектив співробітництва з НАТО та Європейського Союзу щодо зміцнення обороноздатності та забезпечення безпеки нашої країни.

З доповіддю виступив доцент кафедри, к.держ.упр. Павлюк В.В. Під час спілкування було обговорено проблемні питання вступу в Альянс на умовах повноправного членства та відзначено вплив інституційних змін на розвиток позитивних процесів в країні.

Професор кафедри управління Орлова Н.С. провела експрес-обговорення стосовно розуміння студентами місця України в глобальному світі та її євроінтеграційного вектору.

1. Аналітична доповідь до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році». – К. : НІСД, 2017. – 928 с.