Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Відпочинок у оздоровчому закладі "Злата Вежа". Березень 2018 року

Відпочинок у оздоровчому закладі "Злата Вежа". Березень 2018 року

За підтримки первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка, наші викладачі з кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Гладун Марія Анатоліївна та Сабліна Милана Андріївна відпочили у оздоровчому закладі «Злата вежа», що знаходиться у селі Поляна, Свалявського району, Закарпатської області. Прийом мінеральної води, скипидарові та бішофітові ванни, комірцеві масажі, дієтичне харчування, фізпроцедури, басейн стали гарним бонусом в отриманні позитивних емоцій у відпустці!