Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Корпоративна поїздка «Букський парк + парк Александрія» Факультету інформаційних технологій та управління

За підтримки первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка,колектив Факультету інформаційних технологій та управління 12 травня 2018 року в рамках одноденного туру «Букський парк + парк Александрія» здійснив корпоративну поїздку до с. Буки та м. Біла Церква. Фонтани, водоспади, альтанки, зоопарк, величний храмовий комплекс у Буках, чудова природа, паркова архітектура та скульптура у Александрійському парку дали можливість насолодитися хвилинами натхнення, отримати позитивні емоції та залишили чудові спогади.