Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Засідання наукового гуртка "Фінансовий аналітик" від 15.05.18 р.

Засідання наукового гуртка "Фінансовий аналітик" від 15.05.18 р.

В рамках плану роботи 15 травня 2018 року проведено засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик». В його роботі взяли участь керівник наукового гуртка, доцент кафедри фінансів та економіки, к.е.н. Васечко Л.І., відповідальна за науку по кафедрі фінансів та економіки, професор кафедри фінансів та економіки, д.е.н. Лойко В.В.,доцент кафедри фінансів та економіки к.е.н. Сосновська О.О. та студенти факультету, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит».

В процесі зустрічі учасники гуртка обговорили план участі у студентських конференціях, а також поділилися результатами наукових досліджень в рамках теми «Податкова система України».

В цілому засідання пройшло у жвавій дискусії та в дружній атмосфері.