Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Вітаємо випускників кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін із успішною атестацією!

Минув черговий навчальний рік і кафедра інформаційних технологій випускає аж п’ять груп: магістри і бакалаври спеціальностей «Математика», «Інформатика» та «Комп’ютерні науки та інформаційні технологій».

Бажаємо нашим випускниками достойного життєвого шляху, успіхів і звершень!

А випускників-бакалаврів запрошуємо на магістерські програми кафедри за спеціальностями «Комп’ютерні науки» і «Математика».

vitaemo