Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Закінчення програми "Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача"

Закінчення програми "Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача"

23 червня 2018р. в ННЦ культури лідерства відбувся останній модуль програми «Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача»  - «Моделювання і проведення занять у формі тренінгу».

Тренером виступила Жанна Савич, психолог, тренер.

Дякуємо учасникам за активну роботу, готовність вчитися та мотивацію покращити сучасну освіту.

Відгук учасниці Долженкової Наталії: …Так чому ж сьогодні потрібен цей вид роботи? Я можу твердо сказати, що ТРЕНІНГ - не тільки інноваційно та практично, але й абсолютно нова форма активного навчання, що поєднує теорію та відпрацювання отриманих навичок на практиці. Після сьогоднішнього дня МАЮ чітке розуміння тренінгового процесу, пізнання себе і навколишнього світу завдяки "ПІРАМІДІ ПІЗНАННЯ", методів, прийомів, структури тренінгових занять і вправ, які є невід'ємною частиною цього процесу. Адже, Посередній вчитель розповідає. Хороший вчитель пояснює. Чудовий вчитель показує. Геніальний учитель надихає...ТОЖ РУХАЙСЯ У ПРАВИЛЬНОМУ НАПРЯМКУ САМОРОЗВИТКУ ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ!»