Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Міжнародні стипендійні освітні програми: «Знайди своє місце у світі»

Міжнародні стипендійні освітні програми: «Знайди своє місце у світі»

Заступник декана з питань міжнародної співпраці факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, к.е.н. Штепа Олена Валентинівна взяла участь у тренінгу «Міжнародні стипендійні освітні програми: знайди своє місце у світі», який відбувся 10 вересня 2018 року за ініціативи Chasopys EduSpace та за участю гостьової дослідниці Колумбійського університету за програмою ім. Фулбрайта, яка є авторкою книги “По світу по освіту: посібник із міжнародного стипендійного навчання”.

Для того, щоб потрапити на навчання закордон, потрібно бути у курсі можливостей в освітній сфері, знати, як правильно себе зарекомендувати, без помилок оформити документи та знайти влучну та цікаву програму.

Під час тренінгу піднімались наступні питання:

• Що таке науковий туризм?
  • Які існують популярні міжнародні стипендійні програми?
  • Чи варто зосереджувати свою увагу на Літніх школах?
  • Як успішно заповнити аплікаційні документи?
  • Які існують перевірені джерела з актуальною інформацією про програми?

Як правильно подати заявку, щоб вашу кандидатуру не тільки розглянули, а й прийняли?

Цією та іншою інформацією Олена Валентинівна планує поділитись із активними студентами факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.