Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Екскурсія Києвом для студентів-першокурсиників 2018 року набору

Екскурсія Києвом для студентів-першокурсиників 2018 року набору

Гарна погода, веселі розмови та прогулянка першокурсників центром Києва разом зі своїми тьюторами - що може бути краще?

В суботу 15 вересня був дійсно яскравий день з теплими емоціями. Зустріч вийшла напрочуд цікава, незважаючи на те, що нас було не так багато. Першокурсники дізналися більше про діяльність самоврядування ФІТУ та його актив, а також про різні аспекти навчального процесу. Звісно, не обійшлося й без life stories. Ми ще раз впевнилися, що неформальна атмосфера та кілометри дороги пройдені разом зближують.

Екскурсія Києвом для 1 курсу