Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Uni-Biz Bridge - «місток» між університетами та роботодавцями.

Uni-Biz Bridge - «місток» між університетами та роботодавцями.

4 жовтня 2018 року завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Литвин Оксана Степанівна та завідувач кафедри управління Акіліна Олена Володимирівна відвідали цікавий захід, який відбувся на базі Київської школи економіки, під назвою «Uni-Biz Bridge», метою якого була побудова «містка», що повинен подолати прірву між офіційною освітою та запитами, з якими студенти зустрічаються на ринку праці. Зазначений захід передбачав виступ спікерів про українські та світові тренди у сфері навчання та розвитку, дискусійну панель "Ефективна співпраця університету і роботодавця", за участі представників компаній і викладачів, та безпосереднє знайомство викладачів і роботодавців за кавою. Сподіваємося, що наслідками такого знайомства стане оновлення баз практик та цикли гостьових лекцій на ФІТУ.

20181004 185425 optimized