Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Крок у професійне майбутнє

Крок у професійне майбутнє

Вибір майбутньої професії та навчального закладу в значній мірі впливає на подальше життя кожної людини. Обрана спеціальність має відповідати здібностям, знанням, вподобанням та вмінням людини, повинна бути затребуваною та актуальною на ринку праці. Саме такі спеціальності можна здобути, навчаючись на Факультеті інформаційних технологій та управління!

22 листопада 2018 р. командою викладачів та студентів було організовано та проведено профорієнтаційний захід “Крок у професійне майбутнє” для вчителів та учнів 9 і 10 класів школи І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району м. Києва. Після традиційної екскурсії корпусом, яка справила неймовірне враження на наших гостей, майбутнім абітурієнтам була надана повна та корисна інформація про факультет, напрями підготовки та спеціальності, порядок вступу та переваги, які отримують студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Але, як відомо, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому для того, щоб наші гості відчули професії «на дотик», були організовані інтерактивні презентації та майстер-класи для кожної спеціальності.

Завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячок Володимир Леонідович та старший викладач Соколов Володимир Юрійович ознайомили учнів зі спеціальністю 125 «Кібербезпека». В розповіді для юних гостей було наголошено про актуальність та переваги вибору цієї спеціальності, продемонстровано нещодавно відкритий навчальний «Кіберполігон»– віртуальне середовище, у якому моделюються комп`ютерні мережі і кібератаки, якийнадзвичайно вразив учнів. В результаті яскравої й інформаційно-насиченої презентації у наших гостей з’явилося багато питань, бесіда вийшла пізнавальною, теплою та відкритою.

На майстер-класі з тривимірного моделювання, який проводила старший викладач кафедри комп’ютерних наук і математики Співак Світлана Михайлівна, учні ознайомились з основами роботи у тривимірному просторі і власноруч спробували змоделювати 3D об'єкти у нелегкому, але надзвичайно цікавому програмному додатку від компанії Autodesk 3ds Max. Зацікавленість та активна робота учнів дозволили швидко, весело і плідно засвоїти і відтворити на практиці поданий теоретичних матеріал, а також оцінити перспективи навчання на спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» в нашому університеті.

Математичну локацію провів, доктор педагогічних наук, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Прошкін Володимир Вадимович. Учням було продемонстровано переваги й особливості спеціальності 111 «Математика» на цікавих та «живих» прикладах, зокрема, використання топології та фрактального аналізу в медицині, авіації, комп’ютерних іграх, кінематографії тощо. Далі старшокласники спробували відчути себе в ролі осіб, які приймають рішення в умовах невизначеності, а також поєднати математику та креативність, зробивши стрічку Мебіуса.

Завідувач кафедри управління кандидат економічних наук, доцент Акіліна Олена Володимирівна в рамках ознайомлення зі спеціальністю 073 «Менеджмент» провела ділову гру «Наш айсберг тане», в основі якої книга визнаного світового експерта в галузі управління змінами Джона Коттера. Гра пропонує ефективний алгоритм впровадження змін всього з восьми кроків і підносить його в захоплюючій формі – у вигляді казки для дорослих, в якій взяли активну участь гості нашого Факультету. В результаті учасники гри отримали відповідь на питання: що робити, якщо тільки ти розумієш, що настав час змін, а інші бачать лише верхівку айсберга; як переконати інших у тому, що зміни необхідні; як згуртувати команду і направити спільні зусилля на досягнення змін на краще. Сподіваємося, що ця маленька казочка закладе початок хороших змін в житті кожного з наших майбутніх абітурієнтів!

Старший викладач кафедри фінансів та економіки кандидат економічних наук Казак Оксана Олексіївна познайомила з перспективами отримання знань та вмінь зі спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 051 «Економіка» на прикладі ділової гри «Життєвий капітал», покликаної підвищити інтерес до економічних знань та сприяти розвитку навичок раціональної економічної та фінансової поведінки, а також – ділової активності. В результаті майбутні абітурієнти дізналися про способи і методи ефективного управління фінансами, про те, як їх не тільки зберегти, але й примножити. Особливо вразило розуміння ролі й значущості фінансів та економіки у повсякденному житі як пересічного громадянина, так і держави в цілому задля її стабільного розвитку.

А про насичене цікавими подіями і заходами студентське життя нашим гостям розповідали студенти факультету Діана Цирканюк, Олена Батрак та Владислав Кривошеін.

Наприкінці гості Факультету подякували за надану інформацію та отримали інформаційно-роздатковий матеріал щодо представлених спеціальностей та умов вступу і навчання в Університеті.

Сподіваємось, що даний захід допоможе майбутнім абітурієнтам зрозуміти всю важливість та сформувати реальний погляд на вибір свого майбутнього фаху з урахуванням власних бажань і можливостей та потреб економіки країни.

Крок у професійне майбутнє

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Крок у професійне майбутнє