Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події "Відкрита лекція Тамари Сухенко "Нові підходи до профорієнтації"

"Відкрита лекція Тамари Сухенко "Нові підходи до профорієнтації"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати лекцію Тамари Сухенко "Нові підходи до профорієнтації: як допомагати молодим людям в XXI ст. визначитися з професією?"

Дата проведення: 21 січня 2019 р.

Місце: вул. Маршала Тимошенко, 13б.

Час: 15.00-16.30

Вхід вільний. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням:

Тамара Сухенко - автор методики та книги- тренінгу "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80".

Ви познайомитесь з сучасною   - коучинговою - методологією вибору професії у світі, що швидко змінюється, зможете застосовувати її як для індивідуальної, так і групової роботи з підлітками та дорослими. Тамара Сухенко вже 8 років проводить тренінгову програму для підлітків з профорієнтації та консультує з цієї теми і дітей, і дорослих.

Серед питань, які будуть обговорюватися:

• Як ми дорослі - батьки, викладачі, психологи - можемо допомогти підліткам в їх професійному виборі.
  • Як трансформується поняття професії і як це впливає на сам підхід до профорієнтації.
  • Які професії під загрозою зникнення і за якими формулами утворюються нові.
  • Які сектори потребують спеціалістів виходячи з трендів майбутнього.

Про спікера:

Тамара Сухенко двічі з відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, здобула дві освіти – історичну і психологічну, кандидат історичних наук. Тамара понад 10 років працювала у сфері комунікацій в міжнародних компаніях – PR директором у рекламній агенції, в проектах IFC (World Bank Group). В 2010 року розпочала консультаційну практику, і сьогодні допомагає людям, організаціям та населеним пунктам впроваджувати зміни. Консультує клієнтів з питань кар'єри, розвитку компетенцій, коучингових підходів в управлінні. Фасилітує групові обговорення, проводить стратегічні сесії. Мама дорослих синів – 21 та 26 років. Створила авторський тренінг з профорієнтації і проводить його вже більше 8 років. Тамара в 2016 видала книгу і передає свою методику психологам, освітянам, коучам, кар’єрним консультантам, і має гарний зворотній зв'язок щодо застосування цього підходу в освіті, центрах зайнятості та інших сферах.

Детальніше - humantime.com.ua

сторінка на фейсбук - Профорієнтація в стилі коучинг - https://www.facebook.com/Proforientasia/