Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День шанування учасників бойових дій на території інших держав

День шанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019 р. в Україні Україна відзначався День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану. До урочистих заходів долучився і Факультет інформаційних технологій та управління.

Куратори 1 курсів провели кураторські години, метою яких є національно-патріотичне виховання та виховання у студентів громадянськості, патріотизму, почуття обов'язку та відповідальності.

У Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» студенти ФІТУ відвідали фотовиставку, присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та літературно-музичну композицію «Вам - наша пам’ять та любов!», яку присвячено пам’яті Героїв Небесної Сотні та четвертої річниці завершення битви за Дебальцеве. Захід організовано Комунальним комплексним позашкільним навчальним закладом «Київський міський будинок учителя», Асоціацією ветеранів АТО України та Національної радою спортивної реабілітації захисників України.

Den-shanuvannya-uchasnykiv
Den-shanuvannya-uchasnykiv1