Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Miss&Mister FITU&IFF 2019

Miss&Mister FITU&IFF 2019

12 березня в актові залі сталася неймовірна подія, об’єднавшись Історико-філософський факультет разом із Факультетом інформаційних технологій та управління провели "Miss&Mister FITU&IFF".
Учасниками від факультету інформаційних технологій та управління були студенки першого курсу:
Міндер Юлія, Савоніна Тетяна, Терехова Аліса, Гащук Єлизавета, Коваленко Олександра та хлопці: Тумасов Рафаель, Арабаджи Кирило, Бугаєвський Владислав.
Кожен із них показав себе себе з найвищого індивідуального рівня, кожен виступ був неперевершений!
Віце-містером ФІТУ став Тумасов Рафаель - студент першого курсу спеціальності « Менеджмент», віце-міс ФІТУ стала Гащук Єлизавета - студентка першого курсу спеціальності « Комп'ютерні науки », містером став Арабаджи Кирило та міс стала Терехова Аліса.

Miss&Mister FITU&IFF 2019

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Miss&Mister FITU&IFF 2019