Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Інформація про закордонне відрядження професора кафедри фінансів та економіки, д.е.н. Лойко В.В.

Професор кафедри Лойко Валерія Вікторівна пройшла наукове стажування з 19 по 26 березня 2019 р. по програмі академічної мобільності в Університеті Тампере (Tampere University, UTA) і Університеті прикладних наук (Tampere University of Applied Sciences, TAMK), які утворюють Університет Тампере. Наукове стажування проходило в рамках діючого наукового проекту «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського союзу» за програмами «Еразмус+: Жан Моне» (координатор проекту: доктор педагогічних наук, академік НАПНУ Світлана Олександрівна Сисоєва; керівник делегації – проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук Наталія Миколаївна Віннікова).

За період наукового стажування в Університет Тампере відбулися зустрічі між українськими та фінськими колегами, на яких відбувся обмін досвідом щодо організації наукової діяльності у закладах вищої освіти, обговорювалися питання реалізації наукових досліджень, наукової співпраці між університетами. Згідно з програмою стажування відбулася участь у 2 Міжнародних наукових семінарах «Higher Education and International Cooperation: the Role of Collaborative Degree Programmes» та «The future of international business».

Відбулись зустрічі із віце-ректором Університету Тампере Juha Teperi, колегами факультету Освіти (Faculty of Education); Головою об’єднаних докторських програм Pirjo Nikander, (Head of Joint Doctoral School), менеджером по зв'язкам із бізнесом Kai Hämäläinen. У ході переговорів були обговорені питання подальшої співпраці між університетами, у т.ч. підготовки спільних наукових статей. Також були встановлені наукові контакти з фахівцями інших факультетів.

list-2389219 960 720 Звіт-презентація про відрядження