Ви тут: Головна Про Факультет Новини Вітання

17 листопада - Міжнародний день студента

Шановні студенти!

Прийміть вітання до Дня студента і побажання успіхів в навчанні, здоров'я, та активної життєвої позиції. Від вашої активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Вітаємо Вас зі святом!

Адміністрація та науково-педагогічні працівники ФІТУ

Ювілей завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячка В.Л.

Колектив ФІТУ щиро вітає шановного Бурячка Володимира Леонідовича з ювілеєм

Бажаємо весняних посмішок, літнього тепла, осінніх фарб і зимової стійкості характеру!

Нехай мудра зрілість, життєвий досвід і заслужена повага будуть завжди поруч!

Будьте здорові і життєрадісні!

Нехай життєві негаразди не торкнуться Вашої оселі!

Зичимо Вам достатку і процвітання!

З прекрасним святом!

Buriachok HB

З Днем захисника України

Вітаємо Вас із Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

* День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

i75 ArticleImage 119610

Дорогі випускники 2018!

vupysk 2017

Дорогі випускники 2018!

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка та здобуттям освітніх рівнів першого (бакалаврського) та другого (магістерського).

Сьогоднішній день – це свято всього колективу Факультету і Університету та гарний привід висловити щирі слова вдячності викладачам та працівникам факультету і університету за плідну, творчу роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців.

Бажаємо вам, наші випускники, багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами. Нехай здобута вами вища освіта стане для вас зеленим світлом на життєвих шляхах, основою особистого успіху й кар’єрного росту та бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності!

З повагою, адміністрація,
науково-педагогічний персонал та працівники Факультету
vupysk2018 1

Дорогі випусники 2017!

vupysk 2017

Дорогі випусники 2017!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчання на Факультеті інформаційних технологій та управлінняКиївського університету імені Бориса Грінченка та здобуттям освітніх рівнів першого (бакалаврського) та другого (магістерського).

Сподіваємося, що час, який був проведений вами в стінах нашого закладу, назавжди буде закарбований в ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть домогтися задуманих цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.

Будьте сміливими у мріях, наполегливими - у діях, успішними - у результатах!

vupysk 17

З повагою, адміністрація,