Ви тут: Головна Про Факультет Новини Вітання Дорогі випускники 2018!

Дорогі випускники 2018!

vupysk 2017

Дорогі випускники 2018!

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка та здобуттям освітніх рівнів першого (бакалаврського) та другого (магістерського).

Сьогоднішній день – це свято всього колективу Факультету і Університету та гарний привід висловити щирі слова вдячності викладачам та працівникам факультету і університету за плідну, творчу роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців.

Бажаємо вам, наші випускники, багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами. Нехай здобута вами вища освіта стане для вас зеленим світлом на життєвих шляхах, основою особистого успіху й кар’єрного росту та бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності!

З повагою, адміністрація,
науково-педагогічний персонал та працівники Факультету
vupysk2018 1

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Вітання Дорогі випускники 2018!