НАУКОВА РОБОТА НА КАРАНТИНІ

Наукова робота зі студентами є невід’ємною частиною науковою роботи викладачів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Безумовно, взаємозв’язок та досвід старшого покоління є запорукою успішного та прогресивного становлення нашої молоді у науковому колі. Дистанційно відбувається не тільки навчальний процес, дистанційно ми займаємося і науково-дослідною роботою. Завдяки платформі Zoom 05.05.2020 було проведено засідання наукового товариства студентів ІКБ. Голова товариства Софія Кіямова звітувала про наукову роботу студентів, про участь нашої молоді у заході «Фестиваль науки», про доступність вивчення курсів у нашому університеті та реєстрування на Coursera.

Враховуючи побажання студентів, викладачами кафедри було проведено семінар на тему «Як підготувати тези на конференцію?». Слід відмітити, що до нашого обговорення приєдналися студенти інших кафедр. Класно, що молодь хоче навчатись і вдосконалюватися!