Події

Карантин триває, але це не заважає студентам факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка здобувати знання і відвідувати відкриті онлайн лекції провідних ІТ-фахівців Києва.

Сьогодні для них лекцію провела Катерина Котенко - начальник відділу підтримки користувачів ІТ рішень КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр". Вона ознайомила студентів із системою електронного документообігу АСКОД™, яка є середовищем автоматизації процесів діловодства, службового, господарського та управлінського документообігу, для організації колективної роботи над документами з використанням безпаперових технологій та для забезпечення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису. Теорія – це добре, але зовсім інше, коли спілкуєшся із фахівцем високого рівня, який знає всі тонкощі своєї професії і може поділитися своїм безцінним досвідом.

Дякуємо Київській міській державній адміністрації та керівництву нашого Університету за надану унікальну можливість долучитися до інноваційних процесів розбудови ІТ інфраструктури нашого міста.

Шановні колеги та студенти!
Незважаючи на карантин, ми продовжуємо співпрацю в рамках нашої угоди із Департаментом ІКТ КМДА та ГО Kyiv Smart City.
Запрошуємо колег та студентів на онлайн лекцію "Система електронного документообігу" (лектор: Катерина Котенко, КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр"), яка відбудеться в середу 22.04.2020 року о 15:20 год.

За додатковою інформацією звертайтесь електронною поштою до Литвин О.С.

Кожна зустріч Юрія Назарова, директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій  КМДА зі студентами – це подія. Так комплексно і змістовно розповісти про реалізацію в Києві проєкту Київ Смарт Сіті може тільки він. Сьогодні відбулася чергова лекція Юрія для студентів технічних спеціальностей Кібербезпека та Комп’ютерні науки на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ю. Назаров розповідав про те, що вже реалізовано, про проблеми та перспективні розробки, про загрози кібератак та їх подолання. Такі зустрічі не лише інформативні, а й мотивуючі. Для студентів відкриваються нові горизонти. Деякі студенти одразу після лекції обступили Юрія і поділилися з ним своїми ідеями і бажанням долучитися до проєкту. І Юрій Назаров щиро відповів: "Welcome!". В рамках співпраці заплановані подальші заходи.

Презентація з лекції

4 березня 2020 р. студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» відвідали Київський міський дата-центр, в якому розміщені інформаційні ресурси, що акумулюватись усі інформаційні системи Києва. Студенти дізналися, що минулого року для реалізації програми «Електронна столиця» було заплановано майже 154 млн гривень, з яких витрачено 129 млн гривень. Процент освоєння 84,2%, економія – 2,9 млн гривень.

У рамках програми було створено ядро системи відео спостереження. Зокрема, було встановлено 3 763 камери на об’єктах соціально-культурного побуту. Це дитячі садки, школи, лікарні, бібліотеки, театри; на мостах та центральній частині міста.

Студенти ознайомилися із системою відеоспостереження, зокрема побачили, що в режимі онлайн з офісу дата-центру можна спостерігати навіть за грою наших спортсменів на спортивному майданчику, що знаходиться на даху нашого Університету.

IMG_20200305_153917_856.jpg

В рамках Угоди про співпрацю 13 листопада 2019 р. відбулася гостьова лекція для студентів
спеціальностей "Кібербезпека" та "Комп'ютерні науки" на тему: Інтернет речей (ІоТ): загальний огляд, сучасні тенденції та актуальні питання для міста Києва. Лектори: Ернест Клименко - директор департаменту інформаційного забезпечення та зв'язку ПрАТ "АК Київводоканал"
та Василь Жучков координатор напряму ІоТ в КП Київтелесервіс - мають потужний практичний досвід в галузі.
У лекції зроблено наголос, що місто Київ стрімко розвивається. Забезпечувати повноцінне життя великого динамічного міста  - непросте завдання.
В даний час в місті впроваджено чимало цифрових сервісів, що робить наше місто більш привабливим і комфортним для людей.
А чи можна зробити ближче до людей служби, які обслуговують технічну інфраструктуру міста? Чи можна підвищити їх швидкість і якість реакції? Гості в лекції відповіли на ці питання, бо в наш час впровадження інтернету речей в управлінні муніципальним господарством  - це не хайп і не тренд, а необхідність.

Дякуємо гостям за чудову лекцію та прекрасні подарунки: шлюз LoRaWAN та 3 універсальні сенсори.

Сторінка 1 із 3