Співпраця триває, незважаючи на карантин!

Карантин триває, але це не заважає студентам факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка здобувати знання і відвідувати відкриті онлайн лекції провідних ІТ-фахівців Києва.

Сьогодні для них лекцію провела Катерина Котенко - начальник відділу підтримки користувачів ІТ рішень КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр". Вона ознайомила студентів із системою електронного документообігу АСКОД™, яка є середовищем автоматизації процесів діловодства, службового, господарського та управлінського документообігу, для організації колективної роботи над документами з використанням безпаперових технологій та для забезпечення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису. Теорія – це добре, але зовсім інше, коли спілкуєшся із фахівцем високого рівня, який знає всі тонкощі своєї професії і може поділитися своїм безцінним досвідом.

Дякуємо Київській міській державній адміністрації та керівництву нашого Університету за надану унікальну можливість долучитися до інноваційних процесів розбудови ІТ інфраструктури нашого міста.