Онлайн-платформа «Smart City»

А ви вже розпочали навчання на нашій інтерактивній онлайн-платформі «Smart City»?

На минулому тижні наша команда ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» презентувала першу в Україні навчальну онлайн-платформу з розумних технологій і вже понад 500 людей розпочали своє навчанн😱 Ви круті!

Інтерактивна платформа «Smart City» – це перший на сьогодні онлайн-ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Платформа є універсальною щодо віку користувачів, адже є корисною і цікавою як для дітей та підлітків, так і для дорослих, які цікавляться інноваціями й прагнуть змін. Всі охочі мають змогу отримувати знання та навички про те, як допомогти місту стати більш комфортним, безпечним, доступним та екологічним.

Посилання на платформу smartcityschool.com.

Переходьте на платформу та розпочинайте своє навчання🤘🏻

Для перегляду оригінальної статі натисніть ТУТ.